E.TOYGAR USTA

E.TOYGAR USTA

E. TOYGAR USTA

SAĞ KANAT, HÜCUM BEK, SAĞ FORVET, SOL KANAT, HÜCUM SOL BEK, SOL KANAT FORVET

İSİM

E.TOYGAR USTA

DOĞUM TARİHİ

01.01.2003

BOY

1,70

KATEGORİ

ELİT LİG U-17

Kariyeri

  • KATEGORİ ELİT LİG U-17
  • Kulüp GİRESUNSPOR

Sporcu Hakkında Detaylar


OYUNCU PERFORMANS BİLGİLERİ:
SAHİP OLDUĞU ÖZELLİKLER :Her iki ayağını da kullanan top tekniği yüksek, süratli ve patlama hızı yüksek hücum kanat oyuncusu.Şut özelliği, pas yüzdesi ve isabetli orta yüzdesi elit seviyede.Bire bir de adam geçme özelliğine sahip.
GELİŞTİRMESİ GEREKEN ÖZELLİKLERİ :Koşu temposu yüksek olmasına rağmen fiziksel olarak güç eksikliğinden kaynaklı,maç içinde belli aralıklarla ikili mücadelelerde pasif kalıyor.Sıçrama gücü yüksek olmasına rağmen timing sorunu nedeniyle hava toplarında zayıf kalmakta.Çevre kontrolü orta seviyede.En önemlisi olarak gördüğümüz, potansiyelinin farkında değil.
BROSFEET ANALİZ
Anatomik yapısı, fiziksel güç eksikliği ve hava toplarındaki zayıflığının bireysel performans geliştirme antrenmanları ile giderilebilir olduğunu göstermekte.Ekstra ve doğru -nokta atışı- antre edildiği takdirde çok kısa süre zarfında sıçrama yapma potansiyeli mevcut. Potansiyelinin farkına vardığı ve eksikliklerini tamamladığı anda elit seviye oyuncu olabilir.Hedefe ulaşma-profesyonel olma- sezon aralığı 2020-2022